• 3. července 2010

Vychopně mate nová dopravní značka: Pozor, prostitutky!

TREVISO - Nová červená trojúhelníková cedule se siluetou spoře oděné vyvinuté ženy a textovým varováním "Pozor, prostitutky," je v italském Trevisu předmětem žhavých diskuzí. Veslař Lukáš Vychopeň ji totiž označuje za značně matoucí a dodává, že netuší, jaké ponaučení si z ní má vzít.

Vychopeň tvrdí, že je značka špatně koncipovaná a pouze jej mate. Netuší totiž, zda má značku chápat tak, že v daném místě prostitutky často přecházejí silniční komunikaci, či jen že se v dané oblasti lehké děvy pohybují.

"Jel jsem do zaměstnání a spatřil tuto značku. Zpomalil jsem, abych si ji prohlédl pořádně a přesvědčil se, že mě zrak nešálí. Nemohl jsem tomu uvěřit, silueta ženy na značce měla minisukni a velké poprsí. Opravdu jsem nepochopil, co mi ta značka má říci," uvedl slavný sportovec.

V krizové oblasti severoitalského Trevisa bylo umístěno asi 30 značek. Údajně není výjimkou, že v noci potkáte na třech kilometrech až 35 žen, které se nabízí řidičům. "V noci je to tam učiněná sexuální dálnice," potvrzuje Vychopeň.


  • Facebook
  • Twitter
Loading

    Z naší nabídky

    Lukáš Vychopeň