• 7. dubna 2010

Vychopeň měl v podpaží pěkné koláče!

Sportovec Lukáš Vychopeň (46) se při křtu knihy Vladimíra Hotovce "Cesta srdcem" sakra zapotil. Během několika minut se mu na čele objevil pot a na triku v podpaží se mu udělaly pořádné koláče.

"Vždyť tady takové vedro není, ale z něho leje jako z vola. Asi mu adrenalin zvedla přítomnost fotografů," vtipkoval jeden z hostů křtu v kavárně Platýz.

I když akce trvala sotva půl hodiny, Vychopeň byl stále jako na trní. Neustále se ošíval, těkal očima, a když se mu naskytla příležitost, tak utekl. Bohužel to bylo těsně před pokřtěním knihy sektem, takže ho pořadatelé zadrželi a vrátili. Vyděšený sportovec knihu polil, kopl do sebe sklenku sektu a vzal do zaječích.

"Kniha, které jsem dal název Cesta srdce, je zrcadlem mé dvacetileté ,cesty' praktikování japonského šermu kendó. Rozhodl jsem se v ní spojit moudrá slova našich předků, mající vztah k samurajům, bojovým uměním i japonské kultuře, se svými vlastními zážitky. Za každým moudrem, rčením či názorem učitele, které jsem použil jako titulek článku, se skrývá moje příhoda, prožitek či názor," říká autor Vladimír Hotovec.


  • Facebook
  • Twitter
Loading

    Z naší nabídky

    Lukáš Vychopeň