• 25. června 2010

Sedmilhář Vychopeň: Vymyslel si autonehodu s Ferrari!

Proboha, odveďte ho už k psychiatrovi! Veslař Lukáš Vychopeň (23) přestává rozeznávat, co je realita a co je jen produkt jeho extrémně bujné fantazie. Ukázalo se totiž, že sobotní nehoda luxusního Ferrari, po které měl skončit v nemocnici, se zřejmě odehrála jen v jeho hlavě.

Vychopeň tvrdí, že v sobotu dostalo Ferrari, ve kterém jel, smyk a následně se převrátilo přes střechu. K nehodě, po které jej s několika pohmožděninami odvezli do nemocnice a totálně zdemolované Ferrari do šrotu, mělo podle tvrzení Vychopně dojít kousek od Brna.

"Žádná taková nehoda nám nebyla hlášena. Policie se musí volat k nehodám, u nichž škoda převyšuje sto tisíc korun. Pokud by tedy došlo k havárii, kde mělo být totálně zničené Ferrari, je téměř jisté, že by policie byla přivolána," jasně říká mluvčí jihomoravské policie Pavel Šváb.

Do redakce se ale ozvali i další lidé, kteří tvrdí, že si Vychopeň celou kauzu vymyslel jen proto, aby přilákal mediální pozornost a také proto, aby nemusel vysvětlovat vznik podivných modřin na svém těle. "Vychopeň moc dobře ví, za jakých okolností se mu na těle objevily ty modřiny, které pak vydával za následek karambolu ve Ferrari, který se ale nikdy neodehrál," říká jeden z jeho nejbližších přátel.

O tom, že si Vychopeň autohavárii vymyslel, se navíc dozvěděla i jeho maminka, která mu za to strašlivě vynadala. Stejně jako za to, že si před časem vymyslel dovolenou s kamarádkami, ačkoliv ve skutečnosti byl se svým psem někde úplně jinde.

Vychopeň ale i nadále trvá na svém. "Nehoda se opravdu stala. Bylo to někde okolo Brna," zopakoval kontroverzní sportovec. "Kdo auto řídil, vám neřeknu," dodal.

Důležité je si v této souvislosti, kdy všechna ostatní fakta hovoří proti jeho tvrzení, připomenout jiné Vychopňovo tvrzení. "Raději budu ulhaný než nudný," řekl před několika týdny v rozhovoru. A taková nehoda ve Ferrari nudná není ani trochu.

Zajistí vám dost mediální pozornosti a také alibi pro podivné modřiny na celém těle, jež ve skutečnosti vznikly za okolností, které mají s dopravním provozem jen pramálo společného.


  • Facebook
  • Twitter
Loading

    Z naší nabídky

    Lukáš Vychopeň