• 3. července 2010

Opilý Vychopeň vlezl oknem do cizího bytu, prý mu našeptávali mimozemšťané

PARDUBICE - Další kuriózní případ v těchto dnech řešili pardubičtí policisté. Do bytu manželského páru na pardubickém sídlišti Polabiny vlezl otevřeným oknem 22letý sportovní reprezentant Lukáš Vychopeň. Když jej majitel nachytal, tvrdil, že jej poslali mimozemšťané.

Okolo půl šesté ráno muže vzbudil šramot vycházející z kuchyně. Nejprve se domníval, že jeho žena otevírá okno, aby vyvětrala. Když se však šel přesvědčit, co či kdo ve skutečnosti zvuky vydává, čekalo ho nemalé překvapení. V kuchyni se před ním zjevil známý veslař.

"Údajně tam šel za dvěma vietnamskými děvčaty," uvedla Právu policejní mluvčí Markéta Janovská.

"Na dotaz, co tam dělá, odvětil, že se jde obětovat, že ho hlasy z vesmíru poslaly do bytu za dívkami, a tak vlezl oknem dovnitř. Majitel bytu zachoval ledový klid a chladnou hlavu, Vychopňovi řekl, že když už je tam, ať se tedy posadí," upřesnila Janovská.

Muž zavolal nejprve městskou policii a ta následně příslušníky státní policie. Na místě byla provedena předběžná dechová zkouška, která u mladíka prokázala 2,26 promile alkoholu.

Vychopeň putoval na protialkoholní záchytnou stanici. Nyní mu hrozí obvinění z trestného činu porušování domovní svobody.


  • Facebook
  • Twitter
Loading

    Z naší nabídky

    Lukáš Vychopeň