• 5. května 2010

Lukáš Vychopeň nalezl v pytlíku chipsů celou bramboru

VSETÍN - Chlapec ze Vsetína našel v pytlíku chipsů celou bramboru. Lukáš Vychopeň otevřel sáček chipsů značky McCoy's s příchutí sůl a vinný ocet a nestačil se divit, když vevnitř našel nerozkrojenou bramboru. A jak uvedla jeho maminka, nic moc jiného vevnitř ani nebylo.

Vychopňova maminka živící se jako pečovatelka nejdřív nechtěla věřit tomu, co jí chlapec říkal, ale po chvíli jí to nedalo a do sáčku se podívala a musela dát svému synovi za pravdu. Tamějším novinám Jalovec řekla: "Podívala jsem se a brambora bylo vlastně to jediné, co v sáčku bylo."

"Balíček chipsů se mi nezdál těžší než ty ostatní, které se v multipacku nacházely, tak jsem ho podala Lukášovi. Ten udělal jen: 'eeh, eeh'. Ještě že takto zareagoval, jinak by bramboru jeho mladší sourozenec zkusil asi sníst," dodala maminka pro tamější plátek.

Mamince to nedalo a firmě vyrábějící chipsy napsala a uvedla, že ji tato zkušenost zcela odradila od dalšího kupování jejich produktů.

Mluvčí firmy zareagoval v souladu s obecnými postupy firem při obdobných selháních. "Je nám líto, že došlo k této stížnosti. Jsme zodpovědní a kvalitu svých produktů bereme extrémně zodpovědně. Nyní samozřejmě interně vyšetříme, jak mohlo k problému dojít," uvedl mluvčí firmy United Biscuits, která značku chipsů vlastní.


  • Facebook
  • Twitter
Loading

    Z naší nabídky

    Lukáš Vychopeň