• 3. července 2010

Chlapec ze Vsetína si nastrkal do kalhot 75 krémů a chtěl utéct. Ani se nerozběhl

KEŽMAROK - Mladý zloděj ze Vsetína se ve slovenském Kežmaroku pokusil krást ve velkém. Moc se mu to ale nepovedlo, když mu na jeho hloupý nápad velmi rychle prodavači přišli. Nespasil ho ani pokus o útěk z kosmetické prodejny, ze které se pokusil odcizit celkem 75 krémů. Informoval o tom deník SME.

Osmnáctiletý Lukáš Vychopeň doufal, že si přijde během jedné loupeže na pořádný počet krémů, které by později snadno zpeněžil. Trochu ovšem přecenil své schopnosti, když se do obyčejných kalhot ovázaných okolo kotníků provázkem pokusil napěchovat 75 balení. To mu ještě vyšlo, ale další část plánu, tedy únik, asi dopředu nepromýšlel.

Policista Peter Müller uvedl, že jeden ze zaměstnanců obchodu si bezradného chlapce všiml a zavolal bezpečnostního pracovníka. Ten se vydal hocha v jeho kradení zastavit a oslovil ho s tím, ať své činnosti okamžitě nechá. Vychopně nenapadlo nic lepšího, než se pokusit utéct. S kalhotami plnými krémů však sotva vyběhl ven z obchodu.

"Kolegové to měli těžké. Nemohli Vychopně pořádně ani posadit do policejního automobilu. Jeho kalhoty doslova přetékaly těmi krémy a on se ani pořádně nemohl ohnout, aby se vešel do auta. Při pokusu o běh si krémy silně omlátil své nohy a zajisté by se mu hodilo použití některých z těch krémů, které odcizil," uvedl policista.


  • Facebook
  • Twitter
Loading

    Z naší nabídky

    Lukáš Vychopeň